HD1K-015GK010 - HONSBERG Russia
Описание: + 141546018 FLOW SWITCH TYPE: HD1K NOMINAL DIAMETER: DN 015 CONNECTION: INTERNAL THREAD G 1/2 CASE: STAINLESS STEEL 1.4571 SEALS: FKM PRESSURE RATING: PN 200 MEDIA TEMPERATURE: - 20 .. +120 ° C AMBIENT TEMPERATURE: -20 .. +70 ° C SHIFT RANGE H2O: 1 - 10 L / MIN H2O SWITCH HEAD: PLASTIC ADJUSTMENT: PINION, SCALE MIN.- MAX. EL. CONNECTION: PLUG DIN 43650 A / ISO 4400 EL. CONTACT: REED SWITCH CONTACT RATING: 250 V AC 1.5 A 50 VA CONNECTION: CHANGE - NO. 0.213 DEGREE OF PROTECTION: IP 65 FLOW DIRECTION: HORIZONTAL LEFT